domein muziek

Leerkrachten muziek

Hannes Adriaens

Vakken:
 

Piano
Pianist-begeleider

Korneel Alsteens

Vakken:
 

Hobo
Groepsmusiceren instrumentaal

Philippe Beullens

Vakken:
 

Orgel
Begeleidingspraktijk


 

Robin Binon

Vakken : 

 

Slagwerk

Groepsmusiceren instrumentaal

Robby Boone

Vakken:
 

Koper
Groepsmusiceren instrumentaal

Martien Caelen

Vakken:
 

Saxofoon
Groepsmusiceren instrumentaal

Floortje Coomans

Vakken:
 

Muziekinitiatie

Muzikale & culturele vorming 2e & 3e graad

Groepsmusiceren 2e graad

Catherine Daron

Vakken:
 

Dwarsfluit

Hilde De Clerck

Vakken:


Gitaar
 

Joris Decolvenaer

Vakken:

Viool

Lieve De Keyser

Vakken:

Saxofoon

Muzikale & culturele vorming 2e graad

Groepsmusiceren 2e graad

Caroline Denys

vakken:

Viool

Conny De Merechy

Vakken:
 

Accordeon

Groepsmusiceren intrumentaal

Astrid Deppe

Vakken:
 

Gitaar

Groepsmusiceren instrumentaal

Begeleidingspraktijk Gitaar

Peter De Ridder

Vakken:
 

Klarinet
Groepsmusiceren intrumentaal

Elke De Ridder

Vakken:


Hoorn

Chantal Derongé

Vakken:

Fagot
Groepsmusiceren intrumentaal

Muzikale & culturele vorming 2e graad

Groepsmusiceren 2e graad

Bernadette Doumen

Vakken:
 

Piano
 

Dimitri Dumon

Vakken:
 

Slagwerk
Groepsmusiceren intrumentaal

Erna Fonteyn

Vakken:
 

Muzikale & culturele vorming 2e graad
Groepsmusiceren 2e graad
Groepsmusiceren intrumentaal
Groepsmusiceren vocaal = Jeugdkoor APKO

Marine Fornasari

Vakken:
 

Zang

Groepsmusiceren vocaal
 

John Gevaert

Vakken:
 

Piano

Groepsmusiceren intrumentaal

Paul Hermsen

Vakken:

 

Pianist-begeleider

Jan Huysentruyt

Vakken:
 

Koper
Groepsmusiceren instrumentaal

Elisa Kawaguti

Vakken:
 

Orkest
Viool jong talenten

 

Hans Lamal

Vakken:


Piano
Begeleidingspraktijk Piano

Pieter Lenaerts

Vakken:
 

Contrabas
Groepsmusiceren instrumentaal strijkers

Jan Matthé

Vakken:


Cello
 

Veerle Pauly

Vakken:

Muzikale & culturele vorming 2e graad

Groepsmusiceren 2e graad

Soetkin Pirquin

Vakken:

Piano

Muziekinitiatie

Muzikale & culturele vorming 2e graad

Groepsmusiceren 2e graad

Rita Rommes

Vakken:
 

Slagwerk
Groepsmusiceren intrumentaal

Liesbeth Schepers

Vakken:
 

Zang
Groepsmusiceren vocaal

Katrijn Simoens

Vakken:


Piano

Michel Stas

Vakken:


Pianist-begeleider

Lenaart T'Jollyn

Piano

An Vanbeckevoort

Vakken:
 

Blokfluit
Groepsmusiceren intrumentaal 3e graad

Roland Vandenbemden

Vakken:


Gitaar
Groepsmusiceren intrumentaal

Heleen Vandeputte

Vakken:
 

Harp
Groepsmusiceren intrumentaal

Bart Vanhecke

Vakken:
 

Muzikale en Culturele Vorming 2e en 3e graad

Groepsmusiceren 2e graad
Muziekgeschiedenis

Muziektheorie
Compositie

Bernd Van Hulle

Vakken:
 

Viool

 

Pieter Van Overloop

Vakken:

Muzikale en culturele vorming 3de graad
Groepsmusiceren intrumentaal 

Erna Verbist

Vakken:


Piano

 

Stefaan Verdegem

Vakken:
 

Hobo
Groepsmusiceren intrumentaal

Please reload

Campus Overijse Justus Lipsius

 

P.I. Taymansstraat 10

3090 Overijse

02 687 68 05

info@apko.be

        Campus Tervuren       

 

H. Boulengerlaan 7

3080 Tervuren

02 687 68 05

info@apko.be

Campus Hoeilaart

 

Overijsesteenweg 16

1560 Hoeilaart

02 687 68 05

  info@apko.be